Menu
Your Cart

ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX

ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX


ASUS ROG STRIX X570-E GAMING AM4 DDR4 SES GLAN DP/HDMI SATA3 USB3.2 ATX


ROG STRIX X570-E GAMING
PCIe 4.0, Aura Sync RGB aydınlatma, 2.5 Gbps ve Intel Gigabit LAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), çift M.2 ısı bloğu, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2li AMD X570 ATX oyuncu anakartı
- AM4 soket: İki M.2 sürücüsü, USB 3.2 Gen 2 ve AMD StoreMI ile 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
- Aura Sync RGB: RGB çıkışları ve programlanabilir Gen 2 çıkışlar ile ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
- Optimal Güç Çözümü: 12 + 4 güç kademeli ProCool II güç konektörü, alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler ile çok çekirdekli işlemciler desteklenir
- Kapsamlı soğutma: Aktif PCH ısı bloğu, 8mm’lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu, çift dahili M.2 ısı bloğu ve sıvı pompası + çıkışı
- Oyun bağlantıları: PCIe 4.0, HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 destekler, çift M.2 ve USB 3.2 Tip-A ve Tip-C bağlantı noktaları sunar
- Oyun için ağ: 2.5Gbps LAN ve ASUS LANGuard ile Intel Gigabit Ethernet, MU-MIMO ile Wi-Fi 6 (802.11ax) ve GameFirst V sayesinde bağlantı takımlama
- 5 Yönlü Optimizasyon: Size özel hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem bütününde otomatik ayar
- Oyun için ses: SupremeFX S1220A ile yüksek doğrulukta ses, sizi aksiyonun daha da içine sokmak için DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III
- Kolay Kurulum: Kullanıcı dostu bir deneyim için ROG patentli hazır monteli arka plaka, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS Flashback™
Product Image

Teknik Özelliklere Genel Bakış

Güç Tasarımı
Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşamaları, ROG Strix X570-E Gamingin en yeni AMD Ryzen işlemcileri kontrol edecek güce sahip olmasını garantiler.
marsmars
marsmarsmarsmarsmars
ProCool II Güç Konektörü
ProCool II soketler, güç kaynağı güç hatları ile direkt kontakta olmak için sıkı özelliklere göre üretilmiştir ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptir. Konektörün düşük empedansı, sıcak noktaları engeller ve güvenilirliği geliştirir.
Digi+ Güç Kontrolü
Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir. İşlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımı sağlar.
Güç Aşaması
ROG Strix X570-E Gamingin MOSFET ve sürücülerin yüksek ve alçak taraflarını tek bir pakette birleştiren, böylece en yeni AMD işlemcilerin ihtiyacı olan güç ve verimliliği sağlayan güç aşamalı işlemci VRMi bulunmaktadır.
Termal Çözüm
ROG Strix X570-E Gaming, verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kaliteli termal pedleri kullanarak, ısıyı VRMden bloğa aktarmaya yardımcı olur.
Yüksek Kaliteli Bobin ve Kapasitörler
Üstün bobin ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanmak ve endüstri standartlarından %110a kadar daha iyi performans göstermek için özenle üretilmiştir.

Soğutmada Yenilik
mars
1. 8mmlik ısı borusu ile MOS ısı bloğu
Bir MOS ısı bloğu, MOSFETler ve bobinler için geniş bir temas yüzeyi sunarken, bir ısı borusu ise MOS ısı bloğunun batı ve doğu tarafında daha verimli soğutma sağlayarak, daha iyi performans ve watt direnci sunar.
2. Termal ped
Yüksek kaliteli bir termal ped, ısıyı ısı bloğuna aktarmaya yardımcı olur.
3. Aktif PCH ısı bloğu
Özel bir yonga seti fanına sahip PCH ısı bloğu, kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler.
4. Çift M.2 ısı bloğu
M.2 ısı bloğu, M.2 SSDlerin uygun çalışma sıcaklığında kalmasını ve uygun performans ve kararlılığı göstermesini sağlar.

Tasarımdan Serin
ROG Strix X570 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile kontrol edilebilen, gelmiş geçmiş en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır
marsmarsmars
CPU Fanı
İşlemci soğutucuları için özel bir PWM/DC fan çıkışı.
Kapalı Devre Pompa Fanı
Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.
Sıvı Pompa + Çıkışı
Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A üzeri güç sağlayabilen özel bir çıkış.
marsmarsmars
M.2 Isı Bloğu
M.2 ısı bloğu, M.2 SSDyi en uygun çalışma sıcaklığında tutarak, düzenli performans ve güvenilirlik sağlar.
M.2 Fan Çıkışı
Özel bir M.2 fan çıkışı, iyileştirilmiş performans ve ömür için sıcaklıkları düşük tutmaya yardımcı olur.
4-pin PWM/DC Fan Çıkışı
Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

Çift PCIE 4.0 M.2
Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110a kadar destek sağlar ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunar. İki adete kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla kuracağınız RAID konfigürasyonuyla, 3. Nesil AMD Ryzen platformunun en yüksek veri hızlarının keyfini çıkarın.
mars

Yeni Nesil Bağlantılar
ROG Strix X570-E Gaming, ağınızı 2.5G Ethernet ve yeni nesil Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) ile güçlendirerek, gigabit hızlarını da aşarak LANınızı bir sonraki seviyeye taşır. Çoklu ağ takımlama özelliği sunan ROG GameFirst yazılımı ile en iyi çevrimiçi oyun deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.
mars
1. Wi-Fi 6 (802.11 ax)
En yeni 802.11ax standardı, oyunun keyfini daha iyi çıkarmanız için yüksek verimli kablosuz bağlantı sunar. Çoklu kullanıcılı ortamlarda, çok daha iyi ağ ping değerleri sunmasının yanında, 802.11ax veri akışını ve kapsama alanını önceki standartlara göre büyük oranda iyileştirir.
2. 2.5G Ethernet
2.5G dahili Ethernet, LAN bağlantınızı, 2.5 kata kadar bant genişliği iyileştirmesi ile üst seviyeye taşır. Halihazırdaki LAN kablonuzu kullanarak, daha akıcı, gecikmesiz oyunları, anında çalışan yüksek çözünürlüklü videoları ve daha hızlı dosya aktarımlarını deneyimleyebilirsiniz.
3. INTEL Gigabit Ethernet
ROG Strix X570-E Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantileyen Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltır, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücünü başka işler için kullanabilirsiniz.

SupremeFX
Sese kendinizi SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220A kodekini kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. BU saf ses imzasının mükemmel şekilde korunmasını garantilemek için, ön panel çıkışı çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınızda muhteşem performans sunar.
mars
Ses hattı kalkanı
Anakart veya diğer ek kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri engelleyerek daha net bir ses sunar.
Çift Op Amfi
Dahili çift op amfi, 32-600 kulaklık empedansıyla birlikte muhteşem esneklik sunar, favori kulaklıklarınıza sıra dışı ses sağlar.
Yüksek kaliteli Nichicon® ses kapasitörleri
Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.

Oyuncu Kalkanı
ROG Patentli Hazır Monteli Arka Plaka
ROGun patentli hazır monteli arka plaka, şık mat siyah görünüşe sahiptir ve anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırır.
mars
marsmarsmarsmars
SafeSlot
2 kat yuva PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar
ESD Koruyucuları
2 kat daha yüksek elektrostatik koruma ile standarda göre güvenli. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.
BIOS Flashback
BIOS Flashback, en kolay ve güvenli (UEFI) BIOS güncelleme metodudur. Basit bir şekilde (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 şeklinde biçimlendirilmiş bir USB flaş diskte atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve tuşa basın. Güncellemeler anakart üzerinde bir bellek veya işlemci takılmadan bile yapılabilir.
Q-SLOT
Ekran kartınızı değiştirmek ve sabitlemek için kullanımı kolay üç klips.
marsmarsmarsmars
Q-DIMM
Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır.
Q-LED
Dahili LEDlerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek gerektiğinde hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.
Q-Code
Teşhis kodları, yaygın kurulum ve parça problemleri hakkında hızlı ve kolay bir referans sağlar.
FlexKey
Ön panel çıkışı, kasanızın ön panelinde bulunan yeniden başlatma tuşunu özelleştirmenizi, sistem yeniden başlatma, Aura aydınlatma kontrolü veya DirectKey gibi seçeceğiniz özelliği hızlı erişim sağlaması için ayarlamanızı sağlar.

Rakiplerinizi Gölgede Bırakın
ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmanız için gereken üst düzey performansı, özel estetik ile sunar. ASUS Aura, dahili RGB LEDlerin yanında dahili RGB çıkışına bağlı şeritler için, işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli ASUS donanımları portföyüyle senkronize edilebilir.
mars

Sertifikalı Uyumluluk
Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIYin kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.
mars

GAMEFIRST V Ağ Kontrolü
ROGye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini ve bağlantınızı optimize ediyor. Maksimum kararlılık ve minimum parazit için en iyi Wi-Fi kanalını seçin, ağ geçitlerinizi bir araya toplayın ve bant genişliği harcayan uygulamaları görün. Hepsi anında kolayca ayar yapmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüzde.
mars

SONIC STUDIO LINK
Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.
mars

Uygulamalara Özel Profiller
Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.
mars

ARMOURY CRATE
Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ROG ürünleri üzerinde tek bir noktadan kontrol sunmak için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan ROG ürünleri için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşrıtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ROG oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için ROG haberleri de paylaşıyor.
marsmarsmars
AURA SYNCCİHAZ YAPILANDIRMASÜRÜCÜ VE MANUEL İNDİRME
marsmars
OYUNLARDA ÖZEL ANLARHESAP YÖNETİMİ

RAMCACHE III
RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
marsmarsmars
Akıllı Mod
Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
Gerçek Zamanlı Bilgi
Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
Durum Kontrolü
Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.

asus-tr-garanti-logoASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stock: In Stock
  • Model: 67557
3.269,00TL
ModelROG STRIX X570-E GAMING
PN