Menu
Your Cart

TONER DOLUM HİZMETLERİ


TONER VE KARTUŞ DOLUM

    Toner dolum ve kartuş dolum hizmeti veren RMB Bilgisayar. Tüm Toner ve Kartuşlarınızı dolumu yapılmaktadır. 

    Renkli veya siyah-beyaz Lazer Yazıcılarınızın ve çok fonksiyonlu yazıcılarınızın İster Toner olsun İster Kartuşlu olsun Dolumu yapılmaktadır. Lazer yazıcılar daha çok sayfa baskı yoğunluğu olan işyerlerinde tercih edilmektedir. Yazıcının toneri bittiğinde orijinal toner fiyatlarının pahalı olması sebebiyle kullanıcılar fiyat olarak daha ucuz olan toner dolumunu tercih etmektedirler. 

    Firmamız toner dolum hizmetinde marka bazlı toner tozu kullanmakta ve doldurmuş olduğu tüm toner, kartuş ürünlerine Kendi marka tozu ve Mürekkebi kullanılmaktadır. Uygun fiyata toner dolum hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

RMB Bilgisayar olarak Muadil ve Orijinal Toner Satışımız Vardır.             Kartuş dolum hizmeti Kendi İşyerimizde yapılmaktadır.

    Tanklı yazıcıların Kullanmış olduğu mürekkepler de kendi markalarına göre dolumlarını veya hazır Mürekkep tedariğini yapmaktayız. 

    Kartuş dolumlarında Bildiğiniz üzere dolum olduktan sonraki 15 günü geçirmemek şartıyla çıktı alınması gerekmektedir. Kartuş kafa sistemleri uzun zaman bekledikleri zaman kanallarda tıkanıklık yaptıkları için düzenli bir çıktı alımı istemektedir. Aksi halde kartuşlara dolum yapılamamakta ve yeni kartuş temini zorunda kalınacaktır.

 

TÜM MARKA MODELLERİN KARTUŞ DOLUMLARI VE TONER DOLUMLARI YAPILMAKTADIR.