Menu
Your Cart

Western Digital Blue WD10JPVX 1 TB HDD İKİNCİ EL %100 ÇALIŞIYOR

Western Digital Blue WD10JPVX 1 TB HDD İKİNCİ EL %100 ÇALIŞIYOR
YENİ
Western Digital Blue WD10JPVX 1 TB HDD İKİNCİ EL %100 ÇALIŞIYOR

Western Digital Blue WD10JPVX 1 TB HDD


Laptoplar İçin İhtiyaç Duyulan Depolama Alanı

Laptoparınızın depolama alanı yetersiz gelmeye başlayınca yeni bir HDD gereksinimi duyabilirsiniz. WD Blue, 1TB’lık boyutuyla ihtiyacınız olan depolama alanını size sunmaktadır.


Şık Tasarım

Görüntüsü üzerine özel olarak efor sarf edilmiş olan HDD, alüminyum kaplaması ve yüksek sıkıştırma oranıyla gayet şık bir tasarım sunmaktadır. Uygulanılan sıkıştırma oranının bir hayli yüksek olmasına rağmen, HDD içerisinde bulunan hava boşluğu da ısınmayı azaltmaktadır.


Yüksek Hızda Okuma ve Yazma

5400 RPM hızında dönen disk sürücüsü sayesinde maksimum performans ile çalışan HDD’nin sabit disk arabirim aktarım hızı 6 Gbit/s’dir.SATA 3 İle Kusursuz Veri Aktarımı

Veri aktarımının SATA 3 ile yapıldığı HDD , veri transferi sırasında kayıpları önlemektedir.


Tüm Çevre Koşullarına Karşı Dirençli

0 °C ile 60 °C aralığında çalışabilen Western Digital Blue WD10JPVX 1 TB HDD, -40 °C ve 65 °C depolamama sıcaklık aralığına sahiptir. Hem sıcak yaz günlerinde, hem de sıfırın altına düşmeyen soğuk kış günlerinden maksimum performans ile çalışmaktadır.


Gereksiz Enerji Kullanımından Kaçınır

Dizüstü bilgisayarınızın güç kaynağına fazla yük vermeden çalışan HDD, etkin olarak 0,18 W güç tüketmektedir. Okuma ve yazma sırasında ise 1,4’er Watt güç tüketmektedir. Diğer hard disk modellerimizi için incelemek için hard disk kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stock: In Stock
  • Model: WD10JPVX
275,00TL