Menu
Your Cart

Western Digital WD5000LPVX 500 GB HDD %100 SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR

Western Digital WD5000LPVX 500 GB HDD %100 SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR
YENİ
Western Digital WD5000LPVX 500 GB HDD %100 SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR

Ürün Detayları

Western Digital WD5000LPVX 500 GB HDD


Daha Güncel Bir Bilgisayar

Depolama alanı ile ilgili sorunlar yaşanan bilgisayar için tercih edilebilir. Günden güne artan dosya ve yazılım boyutları nedeniyle pek çok bilgisayar depolama ile alakalı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunları dışarıdan takviye ile aşmak mümkündür.


Bol Miktarda Alan

Hard diskin 500 GB kapasitesindeki bir depolama alanı günlük işler için fazlasıyla uygundur. Fotoğraf ve video arşivi yapmak, işyerinde kullanılan dosyaları yedeklemek ve daha pek çok amaca hizmet edebilir.


Öğrencilere Uygun Western Digital HDD

Öğrencilerin vazgeçilmez yardımcısı olan bilgisayarlar için kullanılabilir. 500 GB değerinde bir alan pek çok kitap ve ders notu için yeterli olacaktır. Bu alana bol miktarda oyun, film ve ses dosyası sığdırmak da olasıdır.


Performansı Destekler

Özel motoru ve alüminyum malzeme sayesinde Western Digital WD5000LPVX bilgisayarın performansını olumlu anlamda destekleme iddiasında bulunur. Böylelikle daha seri çalışan bir bilgisayara sahip olabilir ve pek çok işinizi hızlıca halledebilirsiniz.


Yedekleme Fırsatı

Ücretsiz olarak temin edilebilen yazılımı sayesinde bilgisayardaki verileri, işletim sistemini ve yazılımları yedeklemek mümkündür. Bu sayede pek çok risk ortadan kaldırılmış olur. Bilgisayarda gerçekleşen arızalar hakkında endişe duymanıza gerek kalmaz.


Testleri Geçen Western Digital HDD

Piyasaya sürülmeden evvel pek çok teste tabi tutulduğu için belli kalite standartlarını rahatlıkla karşılar.Western Digital WD5000LPVX  HDD yüksek bir müşteri memnuniyetine sahiptir ve kullanıcı kitlesi epey geniştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stock: In Stock
  • Model: WD5000LPVX
175,00TL